FERROLUCE - RETRO

Ferroluce, lampy retro, lampy loft, lampy vintage

EKSKLUZYWNE LAMPY WŁOSKIEJ MARKI FERROLUCE.


Asortyment sklepu internetowego lightfactory.com.pl jest bardzo zróżnicowany pod względem stylu, kolorystyki czy choćby przeznaczenia produktów. Oferta obejmuje głównie lampy wewnętrzne oraz zewnętrzne, jak i dedykowane im akcesoria. Dzięki czemu można w prosty i szybki sposób zadbać o kompletne oświetlenie budynku mieszkalnego, ogrodu i pozostałych elementów małej oraz dużej architektury. Wśród tych produktów można również znaleźć ekskluzywne lampy włoskie marki FERROLUCE, które charakteryzuje unikalny styl i wysoka jakość asortymentu. Uwagę zwracają niebanalne rozwiązania, kolorystyka oraz kształt oferowanych lamp. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanego asortymentu, jak i zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego  lightfactory.com.pl!
 

LAMPY FERROLUCE ZNAJDZIESZ W SKLEPIE  LIGHTFACTORY.COM.PL


Marka FERROLUCE wywodzi się z Włoch, gdzie w roku 1982 rozpoczęła produkcję lamp. Firma ta została założona przez MIRIAM i VALTER VALENTINUZ’S w celu upamiętnienia przepięknej sztuki włoskiego rzemiosła. Przygotowane produkty łączą w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami, które z pewnością przypadną do gustu niejednej osobie. Pasja i hołd oddawany w trakcie tworzenia lamp sprawia, że każde wnętrze zyskuje indywidualny i niepowtarzalny charakter. Pomieszczenie, w którym znajdzie się lampa FERROLUCE retro staje się stylowe i eleganckie. W naszej ofercie znaleźć można niezwykle szeroki asortyment lamp utrzymanych w stylu vintage. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, których nudzą nowoczesne i perfekcyjne aranżacje. Nasze propozycje wprowadzają do wnętrza oryginalność i swobodę. Oświetlenie stanowi ważny detal, który jest w stanie zmienić całą stylizację. Lampy utrzymane w stylu retro, z powodzeniem zastosować można w każdym pomieszczeniu, takim jak chociażby salon, korytarz, sypialnia lub kuchnia. Ogromnym atutem wykorzystania dostępnych w naszym sklepie lamp, jest pełna swoboda łączenia różnego rodzaju stylów oraz dodatków. Dzięki odrobinie kreatywności można tym sposobem stworzyć piękne, nieszablonowe wnętrze.
 

NIEBANALNE OŚWIETLENIE RETRO FERROLUCE


Lampy Ferroluce cechują się przede wszystkim niezwykłą oryginalnością. To propozycja dla osób poszukujących nieszablonowych rozwiązań. W ofercie znaleźć można między innymi kinkiety, lampy sufitowe lub wiszące. Ciekawy design sprawia, że można je zastosować nie tylko w domu, ale również w różnego rodzaju pubach lub pomieszczeniach technicznych. W takich wnętrzach będą komponować się doskonale. Lampy stworzone zostały przy zastosowaniu wysokiej jakości ceramiki i dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu swobodnie można dopasować je do każdego wnętrza oraz zróżnicowanych dodatków.

Ferroluce, lampy retro, lampy loft, lampy vintage