LAMPEN FABRIK

 

LAMPEN FABRIK - WALDI


Firma produkująca już od 1968r. powstały wtedy mocne podwaliny pod stworzenia produkcji oświetlenia przestrzeni życiowej. Tylko ręczna produkcja oddaje zaangażowanie w proces produkcji oddaje charakter lamp. Filozofią formy jest tworzenie lamp z sercem i oddaniem.
W 1995 firmę przejęła córka założyciela i prowadzi ją z sukcesami do dziś Pani Dietrich.
 

LAMPY WALDI ZNAJDZIESZ W SKLEPIE  LIGHTFACTORY.COM.PL

 
Wszystkie niepowtarzalne oraz ponadczasowe lampy Lampen Fabrik znajdziesz w ofercie LightFactory. Oprawy serii Nicky – seria lamp wykonana z litego dębu olejowanego, klosz szyty ręcznie z najwyższej jakości aksamitnego materiału ( 80% bawełna ), przewód w oplocie tekstylnym.
Wykonują również wyjątkową lampę ze stolikiem kawowym, który świetnie sprawdzi się podczas wieczornego czytania wraz z kubkiem gorącego wywaru. Stolik również wykonany jest z litego drewna dębowego.
 

WYJĄTKOWE OŚWIETLENIE LAMPEN FABRIK


Lampy WALDI znajdą swoje zastosowanie zarówno w mieszkaniach jak i hotelach, restauracja oraz barach. Mogą pełnić rolę oświetlania dekoracyjnego, głównego w naszym salonie bądź akcentującego dbając o jego jak najlepszą prezencją i uzupełniając je o stylowe dodatki.
W ofercie posiadamy wszystkie oprawy firmy Lampen Fabrik i w razie pytań zapraszamy do kontaktu.