EUROHANDEL

PPHU EUROHANDEL rozpoczęło swoją działalność 20 lat temu.

Jesteśmy producentem sprzętu elektrycznego i elektrotechnicznego, a naszą domeną jest produkcja opraw oświetleniowych, puszek natynkowych, dławic
elektrycznych oraz wentylacji.

 

Profil działalności


Profil naszej działalności to szeroki wachlarz produktów z przeznaczeniem dla branży elektrycznej. Przez wiele lat działalności PPHU EUROHANDEL bazował na oprawach oświetleniowych dedykowanych pod tradycyjne źródła światła w postaci żarówek z włóknem wolframowym, które charakteryzują się dużą konsumpcją prądu oraz stosunkowo niską efektywnością świetlną (tzw. gwint E-27).
Mając na uwadze szczególną dbałość o środowisko naturalne oraz działając w zgodzie z wymogami prawnymi Komisji Europejskiej, firma EUROHANDEL
zdecydowała się na kompleksową modernizację produkowanych przez siebie opraw oświetleniowych oraz zaadoptowanie ich do wdrożenia energooszczędnych rozwiązań bazujących na diodach LED.
Rozwój technologii wykorzystującej oświetlenie LED spowodował, iż dzisiaj potrafimy zaprojektować i wyprodukować moduły LED mogące służyć jako pełnowartościowe źródło światła o dużej mocy, wykorzystywane jako oświetlenie ogólne w mieszkaniach czy też
budynkach użyteczności publicznej (oprawy oświetleniowe produkowane przez EUROHANDEL dedykowane są do tego typu wnętrz).

 

Rozwój firmy


W ostatnim okresie udało się zaprojektować i rozpocząć produkcję modułów LED dedykowanych do naszych opraw oświetleniowych, w których zastosowano wysokiej jakości układy elektroniczne oraz charakteryzujące się bardzo długim czasem pracy diody LED firmy SAMSUNG. Dodatkowo wszystkie moduły mogą być wyposażone w wysokiej klasy czujniki ruchu i zmierzchu (również naszego projektu).
Wartym podkreślenia jest również fakt, iż wszystkie produkty wytwarzane przez EUROHANDEL są certyfikowane przez Zakład Badań i Atestacji ZETOM, który jako jednostka notyfikowana w Unii Europejskiej w pełni nadzoruje procesy produkcyjne opraw oświetleniowych.