WYŁĄCZNIKI I GNIAZDA

Gniazda elektryczne i wyłączniki - szeroka oferta produktów

Jednymi z części osprzętu elektroinstalacyjnego, które są montowane w ostatniej fazie  wykonywania przyłącza elektrycznego są gniazda elektryczne, jak również i łączniki. Wybór tych odpowiednich zależny jest od wielu czynników, w tym od ich estetyki, bezpieczeństwa użytkowania potwierdzonego certyfikatami i atestami, rodzaju montażu, czy samej ich funkcjonalności. Nie wszystkie gniazda są sobie równe i nie każde spełni swoje zadania w danym miejscu.
Oferta naszego sklepu obejmuje pełen wachlarz różnego rodzaju produktów, które mamy nadzieję pozwolą naszym klientom dobrać odpowiednie modele do danych przestrzeni. Nasze gniazda elektryczne, jak również i łączniki cechuje najwyższa jakość wykonania, estetyka, bardzo szybki i łatwy montaż, a do tego funkcjonalność. Polecamy zarówno serie dotykowe, które idealnie sprawdzają się w nowoczesnych budynkach, ale również serie tradycyjne do wykorzystania w każdego rodzaju pomieszczeniach. Do wyboru także serie hebelkowe i natynkowe, w zależności od potrzeb i wymagań, a także samej specyfikacji pomieszczeń.

Jakość w dobrej cenie

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości produktów i bardzo dobrej ceny, to nasz sklep z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy różnorodne gniazda elektryczne oraz łączniki w korzystnych cenach. Proponujemy modele z klapkami, które bardzo dobrze sprawdzają się w miejscach narażonych na dużą wilgotność powietrza, klasyczne gniazda do podłączenia do nich przewodów elektrycznych, ale także i te służące do podłączenia TV, telefonu i Internetu. Oferujemy także łączniki jednobiegunowe, dwubiegunowe, łączniki schodowe, łączniki żaluzjowe i wiele innych.

Filtry

Cena
od do
Folk - rodzaj wyłącznika
Producent
zamknij