TAR - Design

Lampy TAR,  Zeppelin, reflex, avocado. 

POLSKA MARKA TAR


Firma produkująca lampy tylko według własnych projektów wzorniczych oraz koncepcji. Założycielem jest projektant form przemysłowych. Firma TAR stawia na unikatowy, ponadczasowy design, który nigdy się nie starzeje, materiały najwyższej jakości oraz europejską produkcję. Historia formy sięga lat 80’ ubiegłego stulecia.
 

LAMPY TAR ZNAJDZIESZ W SKLEPIE  LIGHTFACTORY.COM.PL

 
Wszystkie niepowtarzalne oraz ponadczasowe lampy TAR znajdziesz w ofercie LightFactory.
Reflex MAXI, Reflex MINI, Reflex Stożek lampy wykonane z niebywałą dokładnością posiadające idealny efekt połączenia klasyki z nowoczesnością. Designerską oprawę Zeppelin wykonaną ze sklejanej brzozy, inspirowaną legendarnym sterowcem stworzonym na początku XX wieku.
Oprawy Cocco oraz Avocado, nowoczesne lampy wykonane z największą dokładnością oraz dbałością o szczegóły, wykonane z połączenia szkła hartowanego oraz stali nierdzewnej.
 

NIEBANALNE OŚWIETLENIE TAR

 
Lampy TAR znajdą swoje zastosowanie zarówno w mieszkaniach jak i hotelach, restauracja oraz barach. Mogą pełnić rolę oświetlania dekoracyjnego, głównego w naszym salonie bądź akcentującego dbając o jego jak najlepszą prezencją i uzupełniając je o stylowe dodatki.
W ofercie posiadamy wszystkie oprawy firmy TAR i w razie pytań zapraszamy do kontaktu.