Firma powstała w 2017r. z osobistej pasji do tworzenia idealnego oświetlenia w domu.
Początkowo współpracowaliśmy z lokalnymi markami, które można spotkać w większości sklepów w Polsce, po odwiedzeniu kilku międzynarodowych targów okazało się, że pasja przerodziła się w chęć dostarczania najbardziej nietuzinkowego oświetlenia do twojego domu. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma producentami głównie z Włoch.
Ferroluce okazało się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”, piękne, ręcznie robione lampy i stylach w których każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki marce znaleźliśmy obszar w którym chcemy się poruszać i dalej rozwijać. Nietuzinkowe lampy w niespotykanej dotąd jakości przyciągnęły już rzeszę zadowolonych klientów. Mówiąc szczerze to nie mieliśmy jeszcze klienta, który nie był zauroczony tymi lampami tak jak i my.
Posiadamy dużą wiedzę techniczną dzięki czemu możemy profesjonalnie doradzić klientom podczas montażu. Wiedzę czerpiemy z ponad 12 letniego doświadczenia w branży elektroinstalacyjnej.
Dzięki naszemu zaangażowaniu zostaliśmy laureatami Orłów oświetlenia i to trzy razy z rzędy w 2020, 2021 oraz 2022 roku.
Zrealizowaliśmy już nie jedną restaurację czy pięknie urządziliśmy salony naszych klientów.
Zapraszamy do grona naszych zadowolonych klientów.

Nasze zaangażowanie oraz doświadczenie w branży oświetleniowej zostało docenione.
Dzięki doskonałym opiniom naszych klientów zostaliśmy laureatami plebiscytu ORŁY Oświetlenia 2020, 2021 oraz 2022.
Motywuję to nas do jeszcze cięższej pracy.
Bardzo dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.

— Pozdrawiam–
Marcin Olechwierowicz – główny pomysłodawca i twórca całego zamieszania 😊