ALKRI

ALKRI = Ceramika najwyższej jakości.


Firma Alkri powstała w 2006 roku. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest światło w każdym budynku, w każdej tworzonej przestrzeni, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom projektantów, instalatorów oraz inwestorów. W naszej ofercie znajdą Państwo osprzęt elektryczny, oprawy oświetleniowe, instalacje elektryczne oraz to, co niezbędne do wykreowania ŚWIATŁA.
 

Przestronność oferty


Oferujemy szeroki wybór starannie wybranych produktów wysokiej jakości do instalacji oświetlenia we wszelkiego typu inwestycjach. Jeśli szukasz luksusowego osprzętu elektrycznego, właśnie u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!
 

Jakość na pierwszym miejscu


Proponowane przez nas produkty pochodzą z renomowanych firm włoskich, ponieważ stawiamy na  jakość, elegancję, styl i funkcjonalność. Wyjątkowe kolekcje osprzętu elektrycznego i elektroinstalacyjnego, szeroki wybór włączników, wyłączników, gniazd, przewodów, opraw oświetleniowych oraz wszelkich komponentów zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli na dopasowanie instalacji oświetleniowej do każdego projektu czy inwestycji. Cały asortyment wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Przewody w oplotach, które mogą być wykonane z materiałów w różnorodnej palecie barw, to wyjątkowe produkty, dzięki którym nadamy wnętrzu blasku i charakteru.  Nowatorskie rozwiązania i nowoczesne pomysły zainspirują niejednego fachowca, a projektantom dodadzą skrzydeł i umożliwią realizację niebanalnych kreacji świetlnych.
Doświadczenie i młodzieńczy entuzjazm, tradycja i nowoczesność, wysoka jakość i różnorodność w jednym miejscu.
Wyłączniki loft, wyłączniki retro