AVE

AVE


Włoska firma, która jest wiodącym producentem wysokiej jakości osprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Została założona w 1904r. od zawsze była prekursorem innowacyjnych rozwiązań i stale ulepsza swoją ofertę produktową.
Inwestycja w badania i rozwój nowych rozwiązań sprawia, że organizacja oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty z obszaru instalacji domowych oraz przemysłowych.
Ścisła współpraca z instalatorami i dystrybutorami stale pomaga w rozwoju produktów oraz zapewnieniu jak największej ich niezawodności.
Siedziba firmy znajduję się w Rezzato, w prowincji Brescia gdzie znajduje się serce firmy wraz z zarządem i produkcją.

W ofercie posiadamy wszystkie produkty firmy AVE s.p.a, dostępne są one na zapytanie, które prosimy kierować pod adres sklep@lightfactory.com.pl

Na większe zamówienia proponujemy indywidualne rabaty.


POSIADAMY RÓWNIEŻ PRÓBKI PRODUKTÓW, KTÓRE SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.
NA TERENIE WARSZAWY OFERUJEMY WYPOŻYCZENIE WALIZKI POKAZOWEJ, KTÓRA UŁATWI PAŃSTWU WYBÓR.
OFERUJEMY RÓWNIEŻ PAŃSTWU NASZE PROFESJONALNE DORADZTWO. 


AVE s.p.a

AVE s.p.a to włoska marka, która oferuje najwyższej jakości produkty takie jak osprzęt elektroniczny i osprzęt elektryczny. Funkcjonuje na rynku już od 1904 roku, wyróżnia się zatem ogromnym doświadczeniem w tej branży i cieszy niezwykle wysokim uznaniem. Siedziba firmy ulokowana jest w Rezzato, w prowincji Brescia - tam skupiony jest cały zarząd a także produkcja.

Proponowane przez nas wysokogatunkowe produkty wykonane zostały z doskonałych materiałów, dzięki czemu są gwarancją solidności i niezawodności. Firma współpracuje z najlepszymi specjalistami, co pomaga w stałym ulepszaniu produktów oraz nieustannym poszerzaniu oferty. Stawiamy na jakość i w tym obszarze staramy się spełniać najwyższe standardy, zatem inwestujemy w różnego rodzaju badania i szkolenia. Jesteśmy producentem, który oferuje włoski design, precyzję oraz poczucie bezpieczeństwa, przez co nasze wyroby zdobywają uznanie wśród populacji na całym świecie. Nasz osprzęt zapewnia doskonałą jakość oraz komfort użytkowania, wyróżniając się przy tym wyjątkowym wyglądem.

Osprzęt elektryczny

Osprzęt elektroniczny stanowi bez wątpienia jeden z najważniejszych czynników, o który należy zadbać, wykańczając swój dom, mieszkanie czy przestrzeń biurową. Bez niego trudno byłoby sobie wyobrazić prawidłowe oświetlenie w poszczególnych pomieszczeniach. Włoska marka posiada w swojej ofercie jedynie wysokiej klasy osprzęt w postaci różnego rodzaju łączników i gniazd elektrycznych. Dysponuje również próbkami produktów, dzięki czemu każdy klient może zapoznać się bliżej z bogatym asortymentem. Profesjonalni doradcy bez wahania pomogą podjąć właściwą decyzję w wyborze właściwego artykułu, odpowiadającego indywidualnym preferencjom.

Proponujemy klientom między innymi wysokiej klasy łączniki dotykowe jednobiegunowe, łączniki dotykowe świecznikowe, łączniki hebelkowe, gniazda oraz ramki.

Każdy z tych produktów posiada swoje cechy oraz właściwości - wybór zależy wyłącznie od klienta i jego preferencji. Ze swojej strony możemy zagwarantować profesjonalne podejście do kontrahentów oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy rzetelną i wysokiej klasy obsługę, jak również prezentację poszczególnych produktów wchodzących w skład naszego asortymentu.

Osprzęt elektryczny do domu

 

Zatem jeżeli w dalszym ciągu zastanawiają się Państwo, jaki osprzęt elektryczny wybrać do swojego domu, mieszkania czy też biura, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą i skorzystania z wiedzy wykwalifikowanych specjalistów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na rynku w zawrotnym tempie pojawiają się nowe rozwiązania w obszarze designu a także coraz szerszy asortyment - i tym samym jeszcze większy wybór, co z kolei przekłada się na trudności w podjęciu właściwej decyzji. Na szczęście istnieje na rynku firma AVE s.p.a, która dysponuje wyspecjalizowanym i najlepiej przygotowanym zapleczem. Jeżeli zastanawiają się Państwo, na jaki osprzęt się zdecydować, warto najpierw zastanowić się nad tym, czy chcą Państwo, aby do Waszego domu lub innej przestrzeni trafiły jednakowe produkty, czy te różniące się od siebie pod względem wyglądu. Wszystko zależy również od tego, w jakiej stylistyce mają zostać zachowane poszczególne elementy, aby dopasowały się do wystroju pomieszczeń. Decydując się na konkretny wzór, będziemy mogli wspólnie stworzyć spójną i niezwykle oryginalną przestrzeń.

Chcielibyśmy serdecznie zachęcić każdego, kto nadal poszukuje odpowiednich produktów do kontaktu z naszą firmą, Dysponujemy szerokim asortymentem, który dostępny jest w wielu kolorach, odcieniach i w różnorodnej stylistyce. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z zakupów. Design inspirowany słoneczną Italią wpłynie nie tylko na poprawę jakości oświetlenia, ale także na atmosferę panującą w pomieszczeniach i nastroje każdego z użytkowników.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna