Opis produktu

KINKIET CLASSIC LECCO C1287


KINKIET CLASSIC LECCO C1287 wykonany ręcznie z połączenia ceramiki szkła oraz żelaza. Klasyczna forma odzwierciedla miłość do tradycji i wartości, każdy element tych lamp wyróżnia się na tle innych lamp poprzez przełamanie monotonii masowej produkcji. Umiejętność ich wykonania jest synonimem oryginalności. Jakość wykorzystanych materiałów jest niepowtarzalna, do każdej lampy rzemieślnik wykorzystuje 100% swoich umiejętności. Seria Classic znajduje uznanie wśród niezliczonej rzeszy klientów na całym świecie.

W momencie gdy lampa jest wykonywania ręcznie mogą powstać odstępstwa od załączonego zdjęcia które ma charakter poglądowy.

 
FERROLUCE CLASSIC


FERROLUCE jest to firma specjalizująca się w produkcji lamp od 1982r, założona przez MIRIAM i VALTER VALENTINUZ’S aby oddać cześć wspaniałej sztuce Włoskiego rzemiosła.
Wszystkie produkty tworzone są z miłości i szacunku do tradycji przez co lampy dodają wnętrzom atmosfery, stylu i elegancji.
Produkcja znajduje się wyłączenie na terenie Włoch, wszystkie produkty są wykonywanie ręcznie aby zachować ich unikatowość.

W ofercie posiadamy wszystkie produkty firmy FERROLUCE, dostępne są one na zapytanie, które prosimy kierować pod adres sklep@lightfactory.com.pl

Ferroluce classic, lampy classic, lampy village, lampy country

KINKIET CLASSIC LECCO C1287

(0 opinii)
899,00
Dostępność: 20-25 dni roboczych
Specyfikacja produktu
Wykończenie elementów metalowychWykończenie należy wybrać ze zdjęć w galerii oraz wpisać w uwagach do zamówienia
Źródło światłaR7s, max 150W, brak w komplecie
Wysokość lampy12cm
Długość35cm
MateriałCeramika
Powiadomienie o dostępności: KINKIET CLASSIC LECCO C1287

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie