Z CZUJNIKIEM RUCHU LED

Każde pomieszczenie niezależnie od zastosowania wymaga odpowiednio dopasowanego oświetlenia. W wymagających warunkach użytkowych wybór modelu lampy jest szczególnie istotny, ponieważ przekłada się na satysfakcjonujący i komfortowy sposób eksploatacji mimo upływu czasu. Oświetlenie techniczne z pewnością kojarzy się z masywnymi konstrukcjami, które nie mają nic wspólnego z estetyką. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy plafoniery ze źródłem światła LED z wbudowanym czujnikiem ruchu z funkcją korytarzową, które gwarantują funkcjonalność i wyjątkowy design, który z pewnością doskonale wpasowuje się w potrzeby współczesnych aranżacji. Zarówno sposób wykonania, jak i zastosowane materiały zasługują na uznanie. Trwałe i wytrzymałe tworzywo sztuczne świetnie radzi sobie w każdej sytuacji. Nawet narażona na działanie czynników atmosferycznych konstrukcja będzie służyć przez wiele lat zapewniając odpowiedniej jakości oświetlenie. Dodatkowym atutem jest wbudowany czujnik ruchu, który pomaga w optymalizacji kosztów, co z pewnością jest korzystnym rozwiązaniem zarówno dla prywatnego przedsiębiorcy, jak i administratora budynku użyteczności publicznej.

Nowoczesne plafoniery z czujnikiem ruchu

Plafony znane również pod nazwą plafoniery to lampy o specyficznej konstrukcji, które zajmują mało miejsca, ale jednocześnie zapewniają korzystne właściwości. W naszej ofercie do dyspozycji klientów oddajemy oświetlenie w różnych kształtach i o zróżnicowanym sposobie wykończenia. Uwagę przykuwa zarówno model klasyczny AFRODYTA Led 9W z czujnikiem ruchu z funkcją korytarzową. Z mlecznym kloszem i neutralnym kolorem wykończenia, jak i nowoczesny ERIS LED 13W z czujnikiem ruchu z funkcją korytarzową. Z pięknymi złotymi detalami, które doskonale wpasowują się w designerską aranżację wnętrz. Innowacyjne wyposażenie w radarowe czujniki ruchu z funkcją korytarzową, to niezwykle przydatna funkcjonalność, której zalety z pewnością zostaną docenione niezależnie od miejsca montażu. Atutem jest możliwość dostosowania parametrów do indywidualnych potrzeb i preferencji, co jeszcze bardziej wpływa na satysfakcjonujący poziom eksploatacji. Pełna automatyzacja w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem plafoniery z czujnikiem ruchu, to najlepszy sposób na zagospodarowanie przestrzeni na klatce schodowej lub jako uzupełnienie oświetlenia zewnętrznego. Wydajne diody LED i stabilny układ zasilający będą służyć przez lata wymagającego użytkowania. Dodatkowym atutem jest prosty i szybki montaż oraz możliwość regulacji kąta nachylenia lamp, aby móc dopasować oświetlenie do konkretnej sytuacji.

 • AVE
 • DL ITALIA
 • EUROHANDEL
 • FERROLUCE
 • GEWISS
 • LED line
 • LIGHT PRESTIGE
 • SIGMA
 • SPOTLINE
 • TAR - Design
 • VIKO by PANASONIC

Zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij