OPRAWY TECHICZNE

W niektórych sytuacjach tradycyjne oświetlenie nie spełni swojego zadania. Dekoracyjne osłony nie tylko są drogie, ale przede wszystkim wymagają złożonego procesu utrzymywania konstrukcje w czystości, a ponadto tłumią światło, co bezpośrednio przekłada się na warunki użytkowe. Dostępne w naszej ofercie oprawy sufitowe LED są chętnie wykorzystywane w profesjonalnych warunkach, gdzie istotna jest jakość oświetlenia oraz szereg innych właściwości wpływających na satysfakcjonującą eksploatację. Konstrukcja została zaprojektowana w niezwykle uniwersalny sposób. Zaskakująca przestrzeń, prostota i właściwie dopasowana żarówka wystarczyły, aby z punktu widzenia technicznego oprawy były perfekcyjne. Proponowane przez nas oprawy są najlepszą alternatywą dla tradycyjnych żarówek, z uwagi na równie doskonałą widoczność, ale jednocześnie nieco zmniejszone natężenie światła, które finalnie nie oślepia, a tym samym nie powoduje ryzykownego dyskomfortu. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas rozwiązania sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Czym wyróżniają się oprawy halogenowe?

Zbyt intensywne światło wbrew pozorom nie będzie korzystnym rozwiązaniem niezależnie czy oświetlenie ma być montowane na parkingu, w warsztacie, czy na hali produkcyjnej. Oprawy halogenowe to najlepsza alternatywa, która doskonale wpasowuje się w wymagające warunki eksploatacyjne. Doskonale zaprojektowany kształt w połączeniu z źródłem światła LED i czujnikiem ruchu, gwarantują komfort w najlepszym wydaniu przy zachowaniu trwałości, wytrzymałości i kosztów inwestycji. Światło halogenowe doskonale nadaje się do oświetlania pomieszczeń sklepowych, do zastosowania w holach w budynkach użyteczności publicznej, a także jako element podświetlający plakaty i istotne informacje, jak chociażby oprawy awaryjne, czy oprawy ewakuacyjne, które umożliwiają w szybki i łatwy sposób zlokalizowanie drogi ucieczki z budynku. Zarówno źródło światła LEDowego, jak i halogenowego ma wiele korzystnych właściwości. W pierwszym przypadku użytkownicy mogą liczyć się z wysoką trwałością i energooszczędnością oświetlenia, natomiast w przypadku halogenów satysfakcjonującym parametrem jest stuprocentowe oddanie kolorów, co gwarantuje lepszą widoczność.

Gdzie znajdują zastosowanie oprawy techniczne?

Profesjonalne wykonanie, dbałość każdy detal i satysfakcjonująca wytrzymałość, to właściwości doceniane w wielu sektorach, w których oświetlenie narażone jest na wymagające warunki eksploatacyjne. W naszej ofercie przygotowaliśmy oprawy techniczne i kanałowe, które doskonale poradzą sobie w sytuacji wzmożonego zanieczyszczenia, oddziaływania wilgoci i podwyższonych temperatur gwarantując doskonałe właściwości. Na uwagę zasługują między innymi oprawy do sauny, które mimo działania czynników niekorzystnych zapewniają trwałość i efektywność mimo upływającego czasu.

 • ALKRI
 • ANNE
 • AVE
 • EUROHANDEL
 • FERROLUCE - DECO
 • FERROLUCE - RETRO
 • INTERIA - light up your space
 • Kandela Lighting
 • LAMPEN FABRIK
 • PAWBOL
 • SLV
 • Steinhauer
 • TAR - Design

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij