High Bay

Lampy znajdujące się w różnego rodzaju obiektach mają nie tylko zapewniać optymalne, pożądane w danych warunkach oświetlenie, ale też zaspokajać inne potrzeby. W przypadku zakładów przemysłowych niezbędna jest ich podwyższona trwałość i wytrzymałość, gdyż wiadomo, że oświetlenie techniczne jest bardzo intensywnie użytkowane, a przy tym może być narażone na kontakt z różnego rodzaju niekorzystnymi czynnikami. Jeśli zaś chodzi na przykład o obiekty handlowe, pożądana jest nie tylko wysoka wydajność montowanych w nich lamp technicznych, ale też estetyczny wygląd opraw. Potrzeby obu tych środowisk świetnie zaspokajają walory, jakie łączą w sobie lampy LED High Bay. W naszej ofercie można je znaleźć w licznych wariantach, które pozwolą idealnie dopasować je do swoich oczekiwań, niezależnie od ich charakteru. Proponujemy między innymi lampy o różnej mocy, od mniejszej, jak High Bay LED 150W, aż do naprawdę dużej, przeznaczonej do miejsc, w których potrzebne jest silne światło, np. High Bay LED 400W. Ufamy więc, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Znakomite walory lamp High Bay

Oświetlenie ledowe znane jest ze swej długotrwałej żywotności i jednocześnie oszczędności, stanowi więc jedyny rozsądny i ekonomiczny wybór wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wydajne źródło światła, w dodatku intensywnie eksploatowane. Jednak dedykowane do użytku profesjonalnego produkty High Bay oferują znacznie więcej. Te wytrzymałe, wodoszczelne i odporne, między innymi na uszkodzenia mechaniczne, oprawy mogą znaleźć się w bardzo różnych środowiskach, gwarantując, że będą długo i doskonale spełniać swoją funkcję. Ponadto każda oprawa High Bay prezentuje się niezwykle estetycznie. Nowoczesny design, szkło w połączeniu z chłodnym białym światłem, daje bardzo profesjonalny i atrakcyjny wizualnie efekt. To sprawia, że każda lampa High Bay może z powodzeniem być montowana nawet w miejscach, w których estetyka odgrywa ogromną rolę.

Wydajne działanie

Poza wymienionymi lampami oferujemy też oczywiście wiele innych wariantów. Producent zadbał o różne potrzeby swoich odbiorców, pamiętając, że w różnych miejscach potrzebne może być oświetlenie o różnym natężeniu. Nasi klienci chętnie wybierają na przykład lampę High Bay 200W, zaś kiedy potrzebna jest nieco większa moc, możemy polecić między innymi High Bay LED 250W. Tak naprawdę jednak, niezależnie od wybranej mocy światła, każda lampa High Bay LED gwarantuje tak samo doskonałe działanie. Klienci zwracają też uwagę, że ze względu na swój neutralny styl, każda oprawa High Bay LED pasuje też do wszelkiego rodzaju otoczenia.

 • AVE
 • DL ITALIA
 • EUROHANDEL
 • FERROLUCE
 • GEWISS
 • LED line
 • LIGHT PRESTIGE
 • SIGMA
 • SPOTLINE
 • TAR - Design
 • VIKO by PANASONIC

Zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij